yarane
14 مرداد 1401 - 12:11

مداحی ویژه میثم مطیعی برای دختران دبستانی: "دخترای زینبی حسینیم"

میثم مطیعی در پنجمین شب محرم ۱۴۰۱ مداحی ویژه‌ای برای دختران سنین دبستانی هیئت "آیین حسینی" با عنوان "دخترای زینبی حسینیم" خواند و از آنها خواست که این مداحی را حفظ کنند.

- اخبار فرهنگی -به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، میثم مطیعی مداح اهل بیت در پنجمین شب محرم 1401 مداحی ویژه‌ای برای دختران سنین دبستانی هیئت آیین حسینی اجرا کرد.

خبرگزاری تسنیمرویکرد هدفمند تربیتی و معرفتی یکی از خطوط ویژه‌ای است که در اشعار و برنامه‌ریزی مداحی‌های میثم مطیعی مشاهده می‌شود.

او در هیئت آیین حسینی که امسال در منطقه 22 تهران در مجتمع فرهنگی امام رضا علیه السلام شهرک گلستان برگزار می‌شود و با استقبال پرشور مردم غرب تهران روبرو شده است، بخشی ویژه برای پسران نوجوان تشکیل داده و اداره آن را نیز به خود آنها سپرده است.

دختران دبستانی این هیأت نیز در پنجمین شب میهمان سالن اصلی حسینیه امام رضا علیه السلام شدند و مداحی ویژه‌ای برای آنها اجرا شد، میثم مطیعی از آنها خواسته است تا این مداحی را حفظ کنند.

در ادامه بیننده نماوای "دخترای زینبی حسینیم" باشید.

رجز ضدصهیونیستی میثم مطیعی موجب عصبانیت و اقدام چندباره اینستاگرام شد+ فیلم

رجز ضدصهیونیستی میثم مطیعی موجب عصبانیت و اقدام چندباره اینستاگرام شد+ فیلم"سخنرانی تبیینی" حجت الاسلام مسعود عالی درباره "حجاب بانوان"/ مداحی میثم مطیعی در پنجمین شب محرم 1401

"سخنرانی تبیینی" حجت الاسلام مسعود عالی درباره "حجاب بانوان"/ مداحی میثم مطیعی در پنجمین شب محرم 1401استقبال پرشور عزاداران حسینی غرب تهران از سخنرانی حجت الاسلام عالی و مداحی میثم مطیعی + صوت و عکس

استقبال پرشور عزاداران حسینی غرب تهران از سخنرانی حجت الاسلام عالی و مداحی میثم مطیعی + صوت و عکسانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 535969