yarane
14 مرداد 1401 - 21:58

بازدید فرمانده سپاه کردستان از پروژه آبرسانی روستای "ریخلان"/ مشکلات مردم را برطرف می‌کنیم + تصویر

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از پروژه آبرسانی روستای ریخلان - دزلی سروآباد بازدید کرد و گفت: سپاه به منظور مهار مشکلات مردم و کاستن از فشارهای ناشی از خشکسالی وارد میدان شده است.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از سروآباد، به نقل از روابط‌ عمومی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، سردار سید صادق حسینی در سفر یک روزه به سروآباد از پروژه آبرسانی روستای ریخلان - دزلی این شهرستان بازدید کرد.

خبرگزاری تسنیمسروآبادسروآبادوی با بیان اینکه معضل کم‌آبی و بی‌آبی در مناطق مختلف استان به ویژه شهرستان مریوان و سروآباد شدت یافته است، گفت: سپاه در حوزه بسیج سازندگی در این زمینه به منظور مهار مشکلات مردم و کاستن از فشارهای ناشی از خشکسالی وارد میدان شده و امیدواریم بتوانیم قدمی برای رفع گرفتاری‌های مردم برداریم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در ادامه در جمع صمیمی مردم سروآباد حضور یافت و با اشاره به ترور ناجوانمردانه کشاورز اهل روستای سرخه‌توت این شهرستان که در حین باغداری و امرار معاش برای خانواده‌اش ناجوانمردانه به دست گروهک‌های ضدانقلاب ترور شد، تصریح کرد: انتقام خون به ناحق ریخته شده این کشاورز بی‌گناه را خواهیم گرفت و دشمن باید بداند که خون آن بی‌پاسخ نخواهد ماند.

جزئیات ترور یک کشاورز در روستای ‌سرخه‌توت‌ سروآباد/ پژاک بی‌رحمانه این بسیجی را به شهادت رساندعزم جدی سپاه برای آبرسانی به مناطق محروم استان کردستان/ غبار محرومیت زدوده می‌شودجزئیات ترور یک کشاورز در روستای ‌سرخه‌توت‌ سروآباد/ پژاک بی‌رحمانه این بسیجی را به شهادت رساند

جزئیات ترور یک کشاورز در روستای ‌سرخه‌توت‌ سروآباد/ پژاک بی‌رحمانه این بسیجی را به شهادت رساندعزم جدی سپاه برای آبرسانی به مناطق محروم استان کردستان/ غبار محرومیت زدوده می‌شود

عزم جدی سپاه برای آبرسانی به مناطق محروم استان کردستان/ غبار محرومیت زدوده می‌شودانتهای پیام/491/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 537715